deblock-logo

 

Bestel via telefoon:  09 361 10 00
Bestel via mail info@deblockverhuur.be

20/12/2022

A perfect match: Smet Aannemingen en De Block Verhuur

Trouwe klanten, daar doen we het voor bij De Block Verhuur. Smet Aannemingen is er één van. En nog meer: dit bedrijf was onze eerste klant! Smet Aannemingen voert grond- en afbraakwerken uit. Hun eigen machinepark telt zo’n 100 machines, maar de krachtpatsers die ze missen in hun eigen aanbod halen ze bij hun vaste stek: De Block Verhuur. We laten Sam Thoen aan het woord, dispatcher bij Smet Aannemingen.

Share

Deel dit artikel op jouw social media!

Toen De Block Verhuur nog De Block-Lambin was, stond Smet Aannemingen al op kop in het klantenbestand. “Onze samenwerking gaat al tientallen jaren ver. Toen De Block Verhuur in 2013 na een korte overnameperiode terug machines verhuurde, waren we er als eerste terug bij. Voornamelijk omdat we houden van hun level van service.”

 

 

Specialiteiten in verhuuraanbod

 

Het gamma van De Block is groot, dat weten de meesten ondertussen wel. En dat blijft een van onze grootste troeven. “Minigravers, kleine dumpers en sommige tools van De Block zijn nagenoeg doorlopend op onze werven aanwezig.”

 

Dat ook klanten innovaties in ons verhuuraanbod appreciëren, dat bevestigt Sam. “We houden nieuwe machines in hun aanbod altijd in de gaten, want je weet nooit of die machine net superinteressant is voor een van onze lopende of komende werken. Onlangs huurden we een interessante combinatie: een 20 ton rupskraan met een Movax hydraulische trilblok. Dat is een van de speciaalste machines die ze aanbieden. Zelf hebben we dat helemaal niet in ons gamma, dus net daarom wilden we dat ook huren.”

 

 

Lovende machinisten

 

Weet je niet hoe je een bepaalde handeling moet uitvoeren? De Block is een telefoontje verwijderd. Dat is al een groot pluspunt. Een nog groter voordeel voor de machinisten bij Smet Aannemingen is het feit dat de machines die je huurt altijd doen wat ze moeten doen. “Ze worden geleverd op de werf en staan perfect in orde. Ze worden vooraf helemaal nagekeken, waardoor je nagenoeg nooit panne ervaart.”

 

 

Vast contactpersoon

 

De Block Verhuur groeit, zo ook ons team. Waar Niels en Tom vroeger voor iedereen het rechtstreekse contact waren, kwam Davy de firma vervoegen. En daar is ook Sam zeer tevreden mee: “Ik telefoneer dagelijks met Davy, en vroeger ook met Niels en Tom. Dat verloopt heel vlot. Een van de grote voordelen bij De Block verhuur is dat je eigenlijk altijd dezelfde persoon aan de lijn krijgt. Hij weet ook perfect welke machines er beschikbaar zijn en welke niet, waardoor je onmiddellijk een antwoord krijgt op je vraag.”

 

 

Knap bezig

 

“Ik vind het knap dat Niels en Tom het bedrijf op deze manier hebben overgenomen en het met evenveel toewijding voortzetten als Guido en Raf dat gedaan hebben. Heel knap, want op hun leeftijd lijkt me dat niet altijd evident. Ze doen het heel goed! Ze hebben dezelfde ingesteldheid qua service als hun vader en nonkel, en als wij.” En net daarom zijn Smet Aannemingen en De Block Verhuur zo’n goeie match!

Share

Deel dit artikel op jouw social media!

20/12/2022

A perfect match: Smet Aannemingen en De Block Verhuur

Trouwe klanten, daar doen we het voor bij De Block Verhuur. Smet Aannemingen is er één van. En nog meer: dit bedrijf was onze eerste klant! Smet Aannemingen voert grond- en afbraakwerken uit. Hun eigen machinepark telt zo’n 100 machines, maar de krachtpatsers die ze missen in hun eigen aanbod halen ze bij hun vaste stek: De Block Verhuur. We laten Sam Thoen aan het woord, dispatcher bij Smet Aannemingen.

Toen De Block Verhuur nog De Block-Lambin was, stond Smet Aannemingen al op kop in het klantenbestand. “Onze samenwerking gaat al tientallen jaren ver. Toen De Block Verhuur in 2013 na een korte overnameperiode terug machines verhuurde, waren we er als eerste terug bij. Voornamelijk omdat we houden van hun level van service.”

 

 

Specialiteiten in verhuuraanbod

 

Het gamma van De Block is groot, dat weten de meesten ondertussen wel. En dat blijft een van onze grootste troeven. “Minigravers, kleine dumpers en sommige tools van De Block zijn nagenoeg doorlopend op onze werven aanwezig.”

 

Dat ook klanten innovaties in ons verhuuraanbod appreciëren, dat bevestigt Sam. “We houden nieuwe machines in hun aanbod altijd in de gaten, want je weet nooit of die machine net superinteressant is voor een van onze lopende of komende werken. Onlangs huurden we een interessante combinatie: een 20 ton rupskraan met een Movax hydraulische trilblok. Dat is een van de speciaalste machines die ze aanbieden. Zelf hebben we dat helemaal niet in ons gamma, dus net daarom wilden we dat ook huren.”

 

 

Lovende machinisten

 

Weet je niet hoe je een bepaalde handeling moet uitvoeren? De Block is een telefoontje verwijderd. Dat is al een groot pluspunt. Een nog groter voordeel voor de machinisten bij Smet Aannemingen is het feit dat de machines die je huurt altijd doen wat ze moeten doen. “Ze worden geleverd op de werf en staan perfect in orde. Ze worden vooraf helemaal nagekeken, waardoor je nagenoeg nooit panne ervaart.”

 

 

Vast contactpersoon

 

De Block Verhuur groeit, zo ook ons team. Waar Niels en Tom vroeger voor iedereen het rechtstreekse contact waren, kwam Davy de firma vervoegen. En daar is ook Sam zeer tevreden mee: “Ik telefoneer dagelijks met Davy, en vroeger ook met Niels en Tom. Dat verloopt heel vlot. Een van de grote voordelen bij De Block verhuur is dat je eigenlijk altijd dezelfde persoon aan de lijn krijgt. Hij weet ook perfect welke machines er beschikbaar zijn en welke niet, waardoor je onmiddellijk een antwoord krijgt op je vraag.”

 

 

Knap bezig

 

“Ik vind het knap dat Niels en Tom het bedrijf op deze manier hebben overgenomen en het met evenveel toewijding voortzetten als Guido en Raf dat gedaan hebben. Heel knap, want op hun leeftijd lijkt me dat niet altijd evident. Ze doen het heel goed! Ze hebben dezelfde ingesteldheid qua service als hun vader en nonkel, en als wij.” En net daarom zijn Smet Aannemingen en De Block Verhuur zo’n goeie match!

Share

Deel dit artikel op jouw social media!